Ez az év eddigi legnagyobb magyar sikere!

Megnyerte a 2016/17-es Bajnokok Ligája kézilabda döntőjét a Győr női csapata. A Győri Audi Eto öt év alatt már harmadszor lett győztes, 2013 és 2014 után most is.

Ország-világO. Horváth György2017. 05. 07. vasárnap2017. 05. 07.

Bár szinte a meccsen végig vezetett egy-két góllal a magyar csapat, a második félidő végére kiegyenlített lett a küzdelem és a Vardar Skopje macedon csapat döntetlenre - 26-26 - hozta a mérkőzést. Emiatt kétszer öt perc hosszabbítás következett, ahol a Győrnek sikerült több gólos előnyt is szerezni, így - bár kapaszkodott - a Vardar nem tudott ismét kiegyenlíteni. A 31-30-as végeredménnyel a Győr lett az idei Bajnokok Ligája győztese a Budapesten szombat és vasárnap megrendezett Final Four mérkőzéseken. A harmadik a Bukarest lett, mivel legyőzte a montenegrói Buducnost Podgorica csapatát.