Madonna-koncert 110 ezer forintos jeggyel

Most már biztos, ami eddig elérhetetlennek tűnt: augusztus 22-én este a popzene királynője, Madonna Budapesten koncertezik. Mégpedig a Kincsem Parkban, hogy minél többen láthassák.

KultúraBorzák Tibor2009. 02. 12. csütörtök2009. 02. 12.
Madonna-koncert 110 ezer forintos jeggyel

Úgy tűnik, érdemes volt több évtizedig várakoznia a magyar rajongóknak, hogy „leereszkedjen” hozzájuk a popzene királynője, Madonna. Az Evita forgatásán már járt nálunk, s hisztijeire mindmáig emlékeznek a szállodában, de koncertjeivel eddig elkerülte hazánkat. Most úgy döntött: énekesként is megmutatkozik Magyarországon.

Az extravagáns díva egyedülálló show-ja, a Sticky and Sweet tavaly a világ 58 városában tarolt, mintegy két és fél millióan voltak rá kíváncsiak, s mindenhol megdőltek az addigi jegyeladási rekordok. Londonban és Manchesterben percek alatt keltek el a belépők, Oslóban kicsit lassabb volt a nép, ott fél óra kellett a teltházhoz. Így hát érdekes lesz ébernek lenni nálunk is, nehogy lemaradjanak az élményről a művésznő hódolói.

A poptörténelem legnagyobb bevételét produkáló koncertsorozat folytatásáról január végén döntöttek: Madonna olyan országokat és városokat céloz meg, ahol még soha nem lépett meg. Kitűzték a budapesti buli időpontját is: augusztus 22. A helyszín pedig az elmúlt években minden részletében felújított Kincsem Park lesz, melynek befogadóképessége meghaladja a Puskás Ferenc Stadionét is.

A budapesti koncertre a jegyeket február 20-án 10 órától a Ticketpro országos hálózatában lehet megvásárolni. Egy-egy vásárló maximum 6 darab jegyet vehet. A legdrágább belépőt korlátozott számban árulják: a VIP-jegy (parkolóhellyel és állófogadással) 110 ezer forintba kerül. A küzdőtéri biléták 30, 22 és 15 ezer forintot kóstálnak.

Google News
A legfrissebb hírekért kövess minket a Szabadföld Google News oldalán is!

Ezek is érdekelhetnek